KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Aktuality Národní týden manželství
Zpět

Národní týden manželství

Přidáno 12. 2. 2020
Ilustrační foto
Manželství v digitálním věku
Měli jste někdy pocit, že jste spojeni on-line, ale odpojeni jeden od druhého? Digitální technologie a zařízení mění svět našich nejintimnějších vztahů i naši komunikaci. Jak budovat silné manželství ve věku digitálních technologií? To je otázka, na kterou se zaměří již čtrnáctý ročník Národního týdne manželství, který se uskuteční ve valentýnském týdnu od 10. do 16. února, a ponese podtitul MANŽELSTVÍ V SÍTI.
„Dnes je stále obvyklejší, že se páry seznamují on-line a aplikace jako Tinder mění způsob, jak se prezentujeme před druhým pohlavím. Digitální technologie pronikají do všech aspektů našich partnerských a rodinných vztahů od sdílených kalendářů, připomínek výročí svatby a ukládání vzpomínek až po sms rozchody, sexting nebo on-line nevěru. Digitální technologie se budou dále rozvíjet a v dobrém i zlém ovlivňovat naše nejdůležitější vztahy. I proto dává smysl se zabývat tématem  manželství v síti. Každé dobré manželství potřebuje ke svému životu dostatek času a pozornosti, ať už v on-line nebo v off-line světě.“, řekl k tématu týdne manželství jeho koordinátor Petr Adame.

Více informací o kampani a jednotlivých akcích v rámci NTM je možné nalézt na stránkách www.tydenmanzelstvi.cz a www.facebook.com/tydenmanzelstvi
Pro další informace kontaktujte:
Petr Adame, koordinátor NTM
Telefon: 605 874 765
Email: adame@tydenmanzelstvi.cz
Ing. Mgr. Marie Nováková, tisková mluvčí NTM
Telefon: 775 204 208
Email: novakova@tydenmanzelstvi.cz